Top 10 Laptop Rucksack Braun – Plecaki na laptopy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Ela Mo

#ad

Plecak szkolny, Ela Mo Plecak damski, Plecak, wygodny i przemyślany, Cherry, piękny, 18 l, zwijany top

#ad
Ela Mo #ad - Elastyczny rozmiar: dzięki zmiennej pojemności od 18 do 26 litrów plecak dzienny nadaje się jako kompaktowy zamiennik torebki do odciążenia ramion, tak samo jak wytrzymały plecak dzienny, który nawet po spakowaniu nie wygląda niezgrabnie. Subtelna wyściółka na plecach z oddychającej tkaniny siateczkowej zapewnia dobrą wentylację na plecach również w cieplejsze dni.

Najważniejsze cechy: przeanalizowaliśmy życzenia tysięcy klientów z recenzji na amazon i na ich podstawie opracowaliśmy dobrze przemyślany i piękny towarzysz podróży na prawie wszystkie sytuacje: sport, wycieczki dzienne i weekendowe, mam i tata, uniwersytet, bagaż podręczny, jazda na rowerze, szkoła, podróże, praca, zakupy itp. Jeśli nie jesteś w 100% zadowolony, my też nie jesteśmy. 100 dni testowania – rozważ pierwsze 100 dni z plecakiem ela mo jako fazę testową hej, możesz obejść świat w 80 latach.

Zwrócimy pełną cenę zakupu lub zapewnimy wymianę – bez żadnego problemu. Komfort: lekki i wygodny w noszeniu, ponieważ idealnie dopasowany do pleców i ramion dziewcząt. Paski do noszenia są dobrze wyściełane, dzięki czemu nic nie uciska ani nie ściska. Przemyślane wzornictwo: z wyściełaną kieszenią na notebooki o przekątnej ekranu do 17" i segregatorami DINA4, słuchawki, praktyczne kieszenie wewnętrzne na długopisy, dzięki czemu nie zapomnisz już o piciu, portem USB do ładowania smartfona w podróży, uchwytem na butelkę, przekąski i tajny schowek na wartościowe przedmioty.
MarkaEla Mo #ad
ProducentEla Mo #ad
Waga1.65
Numer częściORTCI

2. LOVEVOOK

#ad

Plecak dzienny, LOVEVOOK Duży plecak damski, na podróż, do szkoły, dla dziewcząt, plecak szkolny, wodoszczelny, z kieszenią na laptopa o przekątnej ekranu 17,3", nastolatków, na, plecak szkolny

#ad
LOVEVOOK #ad - Wiele okazjiróżne opcje rozmiarów, pracy, podróży, nadają się do szkoły, na co dzień i na świeżym powietrzu. Rozmiar 15, 6" / 12 x 5, 3 cala / 11, 3 cala: rozmiar: 30, 4 x 5, 8 kg. Wygodne i trwałe - paski na ramiona są wyposażone w oddychające gąbki zapewniające oddychalność i dekompresję.

Tylny pas bagażowy można zawiesić na bagażu, dzięki czemu można wygodnie podróżować. Zadowolona obsługa klienta odpowiedz w ciągu 24 godzin + 12 miesięcy gwarancji obsługi klienta. Duża pojemność i wiele przegródekzaprojektowana z dużym otworem, posiada oddzielną kieszeń na komputer z wyściółką piankową. 17, 5 x 14 x 44, 7 cala; pasuje do laptopów o przekątnej ekranu do 14-15, 5 cala; pasuje do laptopów o przekątnej ekranu do 14-17, 5 cm / 11-calowego ipada; waga: 0, 6 cala: Rozmiar: 29 x 14 x 42, 5 x 16, 5 x 17, 5 cm / iPada 11"; waga: 0, 9 kg.

Prezentidealny prezent dla kobiet, studentów, dorosłych kobiet lub dziewcząt, pielęgniarek, nauczycieli i innych biznesmenów. Może być również używany jako bagaż podręczny w samolocie. Materiałten plecak jest wykonany z wodoodpornego i odpornego na zarysowania materiału poliestrowego ze skórą PU, aby chronić Twoje rzeczy przed lekkim deszczem. Z interfejsem usbwewnątrz znajduje się kabel USB, który można podłączyć do powerbanku nie wchodzi w zakres dostawy w celu naładowania telefonu. Liczne kieszenie utrzymują porządek Twoich przedmiotów.
MarkaLOVEVOOK #ad
ProducentLOVEVOOK #ad
Wysokość16.93
Długość12.5
Waga2.12
Szerokość7.8

3. LOVEVOOK

#ad

Nastolatków, na podróż, plecak dzienny, plecak szkolny, plecak szkolny, wodoszczelny, na, LOVEVOOK Plecak damski na laptopa z kieszenią na laptopa o przekątnej ekranu 15,6", do szkoły, dla dziewcząt

#ad
LOVEVOOK #ad - Materiałten plecak jest wykonany z wodoodpornego i odpornego na zarysowania materiału poliestrowego ze skórą PU, aby chronić Twoje rzeczy przed lekkim deszczem. Wygodne i trwałe - paski na ramiona są wyposażone w oddychające gąbki zapewniające oddychalność i dekompresję. Liczne kieszenie utrzymują porządek Twoich przedmiotów.

Wiele okazjiróżne opcje rozmiarów, pracy, podróży, nadają się do szkoły, na co dzień i na świeżym powietrzu.17, 7 cala; pasuje do laptopów o przekątnej ekranu do 14-15, 5 cala; pasuje do laptopów o przekątnej ekranu do 14-17, 5 x 16, 3 cala / 11-calowego ipada; waga: 0, 6" / 11, 5 x 14 x 44, 6 cala: rozmiar: 29 x 14 x 42, 9 kg. Duża pojemność i wiele przegródekzaprojektowana z dużym otworem, posiada oddzielną kieszeń na komputer z wyściółką piankową. Rozmiar 15, 3 cala: rozmiar: 30, 5 x 17, 5 cm / 12 x 5, 5 cm / ipada 11"; waga: 0, 4 x 5, 8 kg.

Prezentidealny prezent dla kobiet, studentów, dorosłych kobiet lub dziewcząt, pielęgniarek, nauczycieli i innych biznesmenów. Zadowolona obsługa klienta odpowiedz w ciągu 24 godzin + 12 miesięcy gwarancji obsługi klienta. Z interfejsem usbwewnątrz znajduje się kabel USB, który można podłączyć do powerbanku nie wchodzi w zakres dostawy w celu naładowania telefonu. Może być również używany jako bagaż podręczny w samolocie. Tylny pas bagażowy można zawiesić na bagażu, dzięki czemu można wygodnie podróżować.
MarkaLOVEVOOK #ad
ProducentLOVEVOOK #ad
Wysokość15.94
Długość12.01
Waga2.03
Szerokość7.48

4. LOVEVOOK

#ad

Plecak szkolny, plecak dzienny, plecak szkolny, nastolatków, na podróż, do, do szkoły, dla dziewcząt, LOVEVOOK Plecak damski na laptopa z kieszenią na laptopa o przekątnej ekranu 15,6", wodoszczelny

#ad
LOVEVOOK #ad - Liczne kieszenie utrzymują porządek Twoich przedmiotów. Może być również używany jako bagaż podręczny w samolocie. Rozmiar 15, 5 cm / ipada 11"; waga: 0, 3 cala / 11, 5 x 16, 5 x 14 x 44, 5 x 17, 6" / 11-calowego ipada; waga: 0, 8 kg.

Z interfejsem usbwewnątrz znajduje się kabel USB, który można podłączyć do powerbanku nie wchodzi w zakres dostawy w celu naładowania telefonu. 17, 4 x 5, 7 cala; pasuje do laptopów o przekątnej ekranu do 14-15, 6 cala: rozmiar: 29 x 14 x 42, 3 cala: rozmiar: 30, 5 cala; pasuje do laptopów o przekątnej ekranu do 14-17, 5 cm / 12 x 5, 9 kg. Wiele okazjiróżne opcje rozmiarów, pracy, podróży, nadają się do szkoły, na co dzień i na świeżym powietrzu.

Tylny pas bagażowy można zawiesić na bagażu, dzięki czemu można wygodnie podróżować. Wygodne i trwałe - paski na ramiona są wyposażone w oddychające gąbki zapewniające oddychalność i dekompresję. Duża pojemność i wiele przegródekzaprojektowana z dużym otworem, posiada oddzielną kieszeń na komputer z wyściółką piankową.
MarkaLOVEVOOK #ad
ProducentLOVEVOOK #ad
Wysokość16.73
Długość11.42
Waga2.03
Szerokość5.51

5. Inateck

#ad

Dopuszczony do lotu, do laptopów o przekątnej ekranu 15,6", Inateck Plecak podręczny o pojemności 42 l, plecak kabinowy na weekend

#ad
Inateck #ad - Wskazówka: przed podróżą należy zapoznać się z dokładnymi ograniczeniami rozmiarów linii lotniczej. Zorganizowane pakowanie: w wielu kieszeniach można optymalnie schować bagaż podróżny. Główną komorę można otworzyć jak walizkę, co sprawia, że podróż jest jeszcze wygodniejsza.

Otwór 180°: dzięki pojemności do 42 l ten plecak jest dokładnie tym, czego szukasz. Dzięki bocznemu uchwytowi plecak można nosić jak torbę podróżną. Rozmiar kabiny transportowej: dzięki rozmiarowi 55 cm x 35 cm x 22 cm plecak spełnia wymagania dotyczące bagażu podręcznego wielu linii lotniczych. Oddychający i wygodny: dzięki siatce powietrznej z tyłu i wygodnym paskom plecak odciąża ramiona i zapewnia wspaniały komfort noszenia.

Dzięki górnemu uchwytowi można go wygodnie chwycić, gdy wychodzisz z drzwi do autobusu. W plecaku zmieści się nawet torba na laptopa o przekątnej ekranu 15, 6". Trzy możliwości noszenia: dzięki wysokiej jakości paskom na ramię plecak jest bardzo wygodny do noszenia na ramionach. Spełnia wszystkie potrzeby osób podróżujących służbowo, dojeżdżających do pracy i osób uprawiających aktywności na świeżym powietrzu.
MarkaInateck #ad
ProducentInateck #ad
Wysokość21.65
Długość13.78
Waga2.47
Szerokość8.66
Numer częściBP03005-BK
ModelBP03005-BK
Gwarancja24 miesiące gwarancji

6. LOVEVOOK

#ad

Torba robocza na laptopa o przekątnej ekranu 17", plecak szkolny, elegancki plecak do pracy, duży, LOVEVOOK Plecak damski, torba nauczycielska, plecak szkolny, wodoszczelny, plecak podróżny, na

#ad
LOVEVOOK #ad - Zasilanie mobilne nie wchodzi w zakres dostawy. Idealna obsŁuga24-godzinna obsługa klienta, 30 dni bezwarunkowego prawa do zwrotu i 3 lata gwarancji. Kieszeń antykradzieżowa z tyłu chroni wartościowe przedmioty. Praktycznawyściełane kieszenie chronią laptopy do 17, 3".

Duża pojemność - duża komora główna zapewnia miejsce na wszystkie przybory podróżne, podczas gdy 10 mniejszych przegródek zapewnia porządek w środku. Duży otwórrama druciana na górze plecaka damskiego zapewnia bardzo duży, prostokątny otwór, który umożliwia łatwy i szybki dostęp do Twoich rzeczy. Atwy transport dzięki pasowi bagażowemu z tyłu. Złącze usb do ładowaniadzięki portowi ładowania usb i wewnętrznemu kablowi do ładowania możesz wszędzie naładować swój telefon komórkowy.

Wielofunkcyjnośćten plecak dzienny nadaje się do pracy, nauczycielem, podróży, niezależnie od tego, na wycieczki i jako prezent, czy jesteś studentem, pielęgniarką lub innym zawodem, szkoły, będzie idealnym towarzyszem. Elastyczne kieszenie boczne zapewniają szybki dostęp do butelek z wodą. Wymiary: 47 x 33 x 19 cm, pojemność: 28 l, waga: 0, 8 kg. Wodoszczelnośćtkanina jest wyposażona w wodoodporną powłokę, która chroni przed lekkim deszczem i wodą rozbryzgową.
MarkaLOVEVOOK #ad
ProducentLOVEVOOK #ad
Wysokość17.32
Długość7.48
Szerokość13.39

7. LOVEVOOK

#ad

Damski, LOVEVOOK Plecak na laptopa, 43,2 cm, torba nauczycielska do pracy, Casual, podróżny, plecak na komputer, Beż i kawa, modny, portfel, vintage, plecak podręczny

#ad
LOVEVOOK #ad - Dobry towarzysz podróży samolotem: wymiary tego plecaka odpowiadają wymiarom IATA 55 x 40 x 20 cm i wymaganiom dotyczącym bagażu podręcznego większości linii lotniczych. Przemyślane wzornictwo dla osób podróżujących i dojeżdżających do pracy: kieszeń antykradzieżowa z tyłu chroni wartościowe przedmioty, telefon komórkowy przed kradzieżą.

Pomimo wzornictwa w stylu retro nie musisz rezygnować z nowoczesnych udogodnień, takich jak oddzielna kieszeń na laptopa i regulowane, wyściełane paski. Kieszeń antykradzieżowa, kieszenie boczne, aby utrzymać gadżety biurowe, wewnętrzna kieszeń na zamek błyskawiczny i kieszeń na laptopa, szkolne lub podróżne w plecaku. Jest podzielony na cztery kieszenie i 20 kieszeni z różnymi funkcjami, takimi jak np. Klasyczne i praktyczne wzornictwo: ten plecak jest wyposażony w 2 mocne zapięcia magnetyczne i regulowaną klapę. Za pomocą taśmy bagażowej z tyłu można go przymocować do bagażu.

X szer. Kieszenie boczne średnica 8, paszport, takie jak portfel, 26 cm ułatwiają nawodnienie w podróży. Wodoszczelny i wytrzymały materiał i port usb do ładowania: ten plecak dzienny wykonany z wodoodpornej, wytrzymałej i lekkiej tkaniny poliestrowej chroni Twoje rzeczy przed deszczem i wodą rozpryskową, a port ładowania USB zapewnia, że elektronika jest zawsze ładowana w podróży. Idealny prezent: ten wszechstronny plecak może być używany jako plecak na laptopa o przekątnej ekranu 15, takie jak wycieczki, dojazdy, swobodny plecak dzienny, 6", nauka i praca.
MarkaLOVEVOOK #ad
ProducentLOVEVOOK #ad
Wysokość9.84
Długość3.94
Szerokość12.6

8. tomtoc

#ad

Na uczelnię, w stylu vintage, na czas wolny, do szkoły, na co dzień, plecak dzienny, klasyczny, czarny, tomtoc Plecak na laptopa dla kobiet i mężczyzn, pasuje do laptopa o przekątnej ekranu 15,6"

#ad
tomtoc #ad - Tylna strona jest wyposażona w pas bagażowy, wyściełane paski na ramię, który nadaje się do różnych sytuacji podróżnych. Przemyślane szczegóły: uchwyt na górze i uchwyt po wewnętrznej stronie pod klapą, dzięki czemu plecak można w każdej chwili łatwo przenieść. Tomtoc plecak vintpack-ta1: idealne połączenie stylu vintage i funkcjonalności.

Dodatkowo zamocowano boczny szybki dostęp, dzięki czemu komora główna jest łatwo dostępna bez konieczności otwierania klapy. Dobra ochrona urządzeń: kieszeń na laptopa ma przemyślaną linię i wyściełaną, miękką wyściółkę wewnętrzną, która chroni Twoje cyfrowe urządzenia przed uderzeniami i wstrząsami podczas podróży. Wysokiej jakości klamra durafex i Anmco zapewnia równowagę między trwałością a stylem. Dzięki zapięciu na sznurek w stylu retro można łatwo dopasować średnicę plecaka. Ma klasyczny design, jak i odporny na deszcz. Ten plecak jest wyposażony w dużą komorę główną o pojemności 22 litrów i nadaje się zarówno na jednodniowe wycieczki, który jest zarówno stylowy, jak i do aktywności na świeżym powietrzu.

Przestronny i zorganizowany: vintpack zapewnia dużo miejsca do przechowywania, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby podróżne: praktyczna kieszeń na górze, kieszeń na zamek błyskawiczny oraz magnetyczna kieszeń z przodu umożliwiają szybki dostęp, dwie regulowane kieszenie boczne mogą pomieścić butelki o różnych rozmiarach. Wysoki komfort noszenia: oprócz wyściełanej, które można regulować za pomocą regulacji paska ykk, oddychającej części tylnej do długiego noszenia, zapewniają komfort również przy dużych obciążeniach.
Markatomtoc #ad
Producenttomtoc #ad
Wysokość6.5
Długość18.5
Waga2.05
Szerokość12.2
Numer częściTA1M1D1
ModelTA1M1D1

9. TIDING

#ad

Plecak szkolny, wędrówek, TIDING Plecak na laptopa, duży plecak podróżny do pracy, torba na laptopa o przekątnej ekranu 15,6", podróży, biznesowych plecaków, możliwość rozszerzenia, męski, skórzany

#ad
TIDING #ad - Wiele kieszeni i duże przechowywanie wielofunkcyjne kieszenie przednie w modnym stylu, 6 cala, wyściełana kieszeń wewnętrzna na laptopa o przekątnej ekranu 14". Trwała podszewka i wytrzymały sprzęt zapewniają długą żywotność. Pomożemy ci rozwiązać wszelkie problemy. Dobrze wykonany materiał premium skórzany plecak na laptopa jest wykonany ręcznie z prawdziwej skóry o grubości 2 mm dla szalonych koni, nie jest nieporęczny, ale wytrzymały.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami. Główna komora pasuje na laptopa o przekątnej ekranu do 15, 1 kieszeń wewnętrzna z zamkiem błyskawicznym, 2 kieszenie boczne, długopisy, 2 kieszenie wewnętrzne, 1 komora główna. Wzmocnione metalowe nity zwiększają nośność skórzanego plecaka. Ulepszony skórzany plecak - na podstawie komentarzy klientów zaktualizowaliśmy brązowy plecak o wytrzymałe zamki błyskawiczne YKK, które mogą wytrzymać 1000-krotny test wytrzymałości na rozciąganie.

Zakup z zaufaniem - roczny zobowiązanie do jakości od momentu zakupu skórzanego plecaka dla mężczyzn. Wszechstronny styl swobodny plecak idealnie nadaje się do dojazdów do pracy, podróży służbowych, kempingu i na wszystkie okazje. Kieszenie boczne mogą pomieścić parasol lub butelkę z wodą. Struktura: 5 kieszeni przednich, takie jak klucze, 2 szlufki na długopisy, przestronny organizer na małe ważne rzeczy, papierosy.
MarkaTIDING #ad
ProducentTIDING #ad
Wysokość12.6
Długość5.12
Waga3.53
Szerokość16.54
Numer częściP3583FSX-UK
ModelP3583FSX-UK

10. LOVEVOOK

#ad

LOVEVOOK Plecak damski z kieszenią na laptopa o przekątnej ekranu 15,6", stylowy plecak szkolny, plecak, z przyłączem ładowania USB, prostokątny, wodoszczelny, plecak dzienny, plecak biznesowy

#ad
LOVEVOOK #ad - Wodoszczelność: ten plecak biznesowy jest wykonany z wysokiej jakości płótna, jest odporny na zarysowania, trwały i wodoszczelny, podczas deszczu rzeczy w torbie. Obsługa klienta: jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów, skontaktuj się z nami w ciągu 24 godzin, wszystkie plecaki będą miały 12 miesięcy obsługi, wyślemy Ci nowe lub zwrócimy pieniądze.

Atwy w podróży: z tyłu plecaka damskiego znajduje się pasek, dzięki któremu można go przymocować do walizki na kółkach. Z przyłączem usb do ładowania: ten uniwersalny plecak jest wyposażony w złącze USB, dzięki czemu można włożyć Power Bank do plecaka i korzystać z telefonu komórkowego podczas ładowania.

Wiele kieszeni: 42 x 30, ten plecak na laptopa ma dużą pojemność z wieloma przegródkami, 5 x 19 cm, w podróży, na uczelnię, nadaje się do szkoły, szczegółowe informacje można zobaczyć na zdjęciu, do pracy itd.
MarkaLOVEVOOK #ad
ProducentLOVEVOOK #ad
Wysokość16
Długość12
Waga1.76
Szerokość7.5
Numer częściWQ-98