Top 10 Brush Pen Pastell – Artykuły do rysowania — markery

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Ohuhu

#ad

Markery alkoholowe do komiksów, mangi, markery pędzelkowe, Ohuhu Zestaw markerów, markery w 48 kolorach, tip do szkicowania, dwustronna, rysowania, kaligrafii, kolorowa końcówka

#ad
Ohuhu #ad - 48 różnych kolorów: tęcza jest w zasięgu ręki – wybierz jeden z 48 żywych kolorów i tchnij życie w swoje pomysły. Bądź pewny: atrament nie jest toksyczny i dzięki temu bezpieczny dla Ciebie. Atwe mieszanie, bez rozmazywania: pozostaw za sobą plamy, nierówne kolory! Wysokiej jakości tusz można bez problemu mieszać, aby zapewnić piękne efekty kolorystyczne nawet początkującym rysunkom.

Niezależnie od tego, czy chodzi o kolorowankę, czy arcydzieło, dzięki tym markerom alkoholowym firmy Ohuhu Twoje dzieło sztuki będzie błyszczeć. Nakrętki oznaczone kolorami zapobiegają wysychaniu końcówek i pomagają w mgnieniu oka znaleźć odpowiednie kolory markerów alkoholowych. Pędzel i marker, podwójna zabawa: poszerz swoje artystyczne horyzonty za pomocą dwóch szpilek mangi! Wybierz końcówkę pędzla do szablonów lub kaligrafii, podwójna końcówka, a marker do szybkiego malowania dużych powierzchni.

Puść wodze fantazji! Kolorowe czapki: nie trać czasu na szukanie odpowiedniego koloru. Dzięki szybkoschnącej formule na bazie alkoholu obraz na pewno się nie rozmazuje. Atrament na bazie alkoholu, wysycha natychmiast: nigdy więcej nie pozwól, aby mokry atrament zrujnował Twoją pracę. Jako bonus bezpłatna torba do przechowywania wszędzie zapewnia uporządkowane wrażenia podczas rysowania. Ponadto twoje dzieło sztuki nie blaknie ani nie rozmazuje się dzięki zestawowi markerów Ohuhu.
MarkaOhuhu #ad
ProducentOhuhu #ad
Wysokość6.69
Długość3.94
Szerokość5.51
Numer częściY30-80400-24-SZTS
ModelY30-80400-24-oh
Gwarancja12 Miesięcy

2. STABILO

#ad

STABILO Pen 68, opakowanie 10 sztuk, w 10 różnych kolorach, Premium jakości flamaster

#ad
STABILO #ad - Solidna końcówka szerokość linii: 1 mm. Wysoka połysk koloru i świetlistość. Intensywny kolorowo flamaster Premium. Dostępny w 46 różnorodnych jaskrawych kolorach, wybór nie jest możliwy. Do 24 godzin ochrony przed wysuszeniem bez nasadki.
MarkaSTABILO #ad
ProducentSTABILO #ad
Wysokość0.5
Długość8.25
Waga0.15
Szerokość3.75
Numer częściEO6810/PL
ModelEO6810/PL
GwarancjaBrak

3. Ohuhu

#ad

Pędzle i dłuto, manga, do cieniowania włosów, dla dorosłych, markery alkoholowe, pisaki na bazie alkoholu, Ohuhu Markery w odcieniu skóry, seria Honolulu

#ad
Ohuhu #ad - Atwe zwiĄzanie, bez rozmywania: zapomnij o plamach, nierównomiernym malowaniu. Dzięki szybkoschnącej formule na bazie alkoholu można rysować bez rozmazywania. Ponadto twoje dzieło sztuki nie blaknie ani nie rozmazuje się z upływem czasu. Pędzel i dłuto, podwójna zabawa: poszerz swoje artystyczne horyzonty dzięki podwójnemu markerowi! Wybierz końcówkę pędzla do zamachowych, podwójna końcówka, kaligraficznych pociągnięć lub szybko pomaluj duże powierzchnie szeroką końcówką dłutową.

Wysokiej jakości atrament płynnie łączy się ze sobą, aby uzyskać piękne efekty kolorystyczne nawet dla początkujących. Jako bonus bezpłatna torba do noszenia sprawia, że Twoje markery są uporządkowane i przenośne na każdą przygodę z kolorami!24 wspaniałe kolory skóry: trudne do malowania farbami do mięsa, skóry lub włosów zwykłymi markerami? Teraz możesz otrzymać od Ohuhu 24 markery do odcienia skóry, aby ulepszyć swój projekt na wyższy poziom.

Jedyną granicą jest Twoja wyobraźnia. Szybkie odnajdywanie kolorów: nie trać czasu na szukanie odpowiedniego koloru. Nasadki z kodami kolorów zapobiegają wysychaniu końcówek i pomagają w mgnieniu oka odnalezienie każdego markera. Dzięki tym wysoko pigmentowanym pisakom artystycznym można łatwo narysować każdy pożądany naturalny odcień. Tusz na bazie alkoholu, wysycha natychmiast: nigdy więcej nie pozwól, aby mokry atrament zrujnował Twoją pracę.
MarkaOhuhu #ad
ProducentOhuhu #ad
Numer częściY30-80400-30-EU
ModelSTOP-MV-765244

4. STABILO

#ad

Wielokolorowa, Stabilo Premium Pen 68 flamastry w 50 różnych kolorach, w metalowym etui

#ad
STABILO #ad - Ochrona przed wysychaniem do 24 godzin bez zatyczki. Wytrzymała końcówka grubość kreski: 1 mm. Wysoka intensywność kolorów i jasność. Dostępny w wielu żywych kolorach. Długopis filcowy premium o intensywnych kolorach.
MarkaSTABILO #ad
ProducentSTABILO #ad
Wysokość1.35
Długość13.1
Waga1.44
Szerokość7.85
Numer częściSW6850-6
Model6850-6
Gwarancjabrak

5. STABILO

#ad

1 opakowanie 10 sztuk, Stabilo Pen 68, kolor: czarny, Flamaster

#ad
STABILO #ad - Dostępny w wielu żywych kolorach. Długopis filcowy premium o intensywnych kolorach. Ochrona przed wysychaniem do 24 godzin bez zatyczki. Wytrzymała końcówka grubość kreski: 1 mm. Wysoka intensywność kolorów i jasność.
MarkaSTABILO #ad
ProducentSTABILO #ad
Wysokość0.31
Długość6.81
Waga0.01
Szerokość0.31
Numer części68/46
Model68/46

6. STABILO

#ad

W 20 różnych kolorach, Pudełko z 20 długopisami losowo w jednym z 3 kolorów, Flamaster premium, STABILO Pen 68

#ad
STABILO #ad - Ochrona przed wysuszeniem: do 24 godzin bez zatyczki. Zestaw twin-box z 20 flamastrami posortowanymi pod względem koloru brak możliwości wyboru koloru, wysyłany jest losowy kolor. Bezzapachowy tusz na bazie wody. Wysoka jasność i połysk kolorów. Zestaw flamastrów klasy premium z bardzo intensywnymi kolorami, umożliwiają malowanie bardzo mocnych linii oraz gwarantują świetne krycie malowanej powierzchni.
MarkaSTABILO #ad
ProducentSTABILO #ad
Wysokość0.67
Długość1.97
Waga0.03
Szerokość1.97
Numer części6820-1
Model6820-1
Gwarancjakeine

7. Ohuhu

#ad

Ohuhu Markery pastelowe, do szkicowania, rysowania, kaligrafii, do projektowania i komiksów, dwustronne pędzle i dłuto, markery na bazie alkoholu, z torbą do przenoszenia, kolorowa końcówka

#ad
Ohuhu #ad - Pędzel i marker, podwójna końcówka, podwójna zabawa: poszerz swoje artystyczne horyzonty dzięki dwóm końcówkom. Atwe mieszanie, nierówne kolory! wysokiej jakości tusz można bez problemu mieszać, bez rozmazywania: pozostaw za sobą plamy, aby zapewnić piękne efekty kolorystyczne nawet początkującym rysunkom.

Atrament na bazie alkoholu, wysycha natychmiast: nigdy więcej nie pozwól, aby mokry atrament zrujnował Twoją pracę. Nakrętki oznaczone kolorami zapobiegają wysychaniu końcówek i pomagają w mgnieniu oka znaleźć odpowiednie kolory. 48 różnych kolorów: tęcza jest w zasięgu ręki – wybierz jeden z 48 żywych kolorów i tchnij życie w swoje pomysły. Ponadto twoje dzieło sztuki nie blaknie ani nie rozmazuje się. Puść wodze fantazji! .

Kolorowe czapki: nie trać czasu na szukanie odpowiedniego koloru. Bądź pewny: atrament nie jest toksyczny i dzięki temu bezpieczny dla Ciebie i Twoich dzieci. Wybierz końcówkę pędzla do szablonów lub kaligrafii, a marker do szybkiego malowania dużych powierzchni. Niezależnie od tego, czy chodzi o kolorowankę, czy arcydzieło, dzięki tym kolorowym markerom firmy Ohuhu Twoje dzieło sztuki będzie błyszczeć. Dzięki szybkoschnącej formule na bazie alkoholu obraz na pewno się nie rozmazuje.
MarkaOhuhu #ad
ProducentOhuhu #ad
Numer częściY30-80400-87-SZTS

8. Tombow

#ad

Kolory pastelowe, Tombow ABT-18C-5 flamastry z podwójnymi końcówkami, zestaw 18 sztuk

#ad
Tombow #ad - Cienka końcówka zapewnia dokładne prowadzenie linii, szeroka końcówka pędzla do nakładania farby na płasko. Flamastry z dwoma końcówkami, dostępne w 96 kolorach. Wyprodukowany na bazie wody – kolory można ze sobą mieszać i akwarelować. Idealnie nadaje się do tworzenia kart, stempli z motywem, rysowania komiksów, szkicowania, ilustrowania i wielu innych. Bezkwasowe i bezzapachowe.
MarkaTombow #ad
ProducentTOMBOW Pen & Pencil #ad
Wysokość1.26
Długość9.25
Waga0.6
Szerokość4.65
Numer części4901991567403
ModelABT-18C-5
Gwarancjanie

9. Ohuhu

#ad

Kaligrafii, kolorowa końcówka, dwustronna, marker do projektów i komiksów, drobny pędzel do szkicowania, rysowania i ilustrowania, Ohuhu Markery pastelowe w 96 kolorach

#ad
Ohuhu #ad - Kolorowe czapki: nie trać czasu na szukanie odpowiedniego koloru. Niezależnie od tego, czy chodzi o kolorowankę, czy arcydzieło, dzięki tym markerom firmy Ohuhu Twoje dzieło sztuki będzie błyszczeć. Puść wodze fantazji! atwe mieszanie, nierówne kolory! wysokiej jakości tusz można bez problemu mieszać, bez rozmazywania: pozostaw za sobą plamy, aby zapewnić piękne efekty kolorystyczne nawet początkującym rysunkom.

Bądź pewny: atrament nie jest toksyczny i dzięki temu bezpieczny dla Ciebie. 96 różnych kolorów: tęcza jest w zasięgu ręki – wybierz spośród 320 żywych kolorów i tchnij życie w swoje pomysły. Atrament na bazie alkoholu, wysycha natychmiast: nigdy więcej nie pozwól, aby mokry atrament zrujnował Twoją pracę. Jako bonus bezpłatna torba do przechowywania wszędzie zapewnia uporządkowane wrażenia podczas rysowania.

Nakrętki oznaczone kolorami zapobiegają wysychaniu końcówek i pomagają w mgnieniu oka znaleźć odpowiednie kolory. Pędzel i markery do szyszek i podwójnych końcówek, podwójna zabawa: poszerz swoje artystyczne horyzonty za pomocą markerów z podwójną końcówką! Wybierz końcówkę pędzla do szablonów lub kaligrafii, a marker do szybkiego malowania dużych powierzchni. Dzięki szybkoschnącej formule na bazie alkoholu obraz na pewno się nie rozmazuje. Ponadto twoje dzieło sztuki nie blaknie ani nie rozmazuje się za pomocą markerów Ohuhu.
MarkaOhuhu #ad
ProducentOhuhu #ad
Waga4.61
Numer częściY30-80402-47-US

10. Tombow

#ad

Portrait Colors, Bullet Journal, malowanie wodne, Tombow ABT Dual Brush Pen, pisak z dwiema końcówkami, idealny do ręcznego pisania, zestaw 12 sztuk, ABT-12P-4

#ad
Tombow #ad - Szczególne zalety: abt zalicza się do pisaków pędzelkowych i nie musisz decydować, czy pisak czy pędzel, masz po prostu jedno i drugie. Druga końcówka to elastyczna końcówka pędzla, której grubość kreski różni się w zależności od wywieranego nacisku.

Wyprodukowano na bazie wody: kolory można ze sobą mieszać i można je akwarelować wspaniałymi gradientami. Dwukrotne użycie: cienka końcówka jest stosowana wszędzie tam, gdzie chodzi o dokładne prowadzenie linii. Są bezkwasowe, nietoksyczne i bezzapachowe. Możesz malować i rysować równomiernie, bez utraty koloru.

Nieograniczona kreatywność: wyraź swoją kreatywność i użyj naszych pisaków z podwójną końcówką do ręcznego pisania, akwareli, bullet journal, ilustracji, stemplowania, rysowania mangi i mandali. Trwałość i tradycja: tombow to japońska firma rodzinna, która produkuje wysokiej jakości i niezawodne przybory do pisania, wspierając kreatywnych ludzi w ich pracy.
MarkaTombow #ad
ProducentTombow #ad
Wysokość1.18
Długość7.68
Waga0
Szerokość3.35
Numer częściABT-12P-4
ModelABT-12P-4
Gwarancjanie